Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Matura 2011 - j. polski. Odpowiedzi, pytania, arkusze

Utworzony przez maturzysta, 4 maja 2011 r. o 12:11 Powrót do artykułu
powiem tak kiepsko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiepso
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pisałem rok temu zdawało mi się że poszło mi słabo zwłaszcza z pierwszej części prace napisałem na 3,5 str ale nie byłem pewny czy wszystko zaliczą a wynik miałem 80 % nie jestem geniuszem z polskiego do matury uczyłem się tydzień więc nie myślcie że wam źle poszło bo później zawsze się nazbiera będzie ok!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skąd "Chłopi" się niby na maturze wzięli?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ok tylko jak się nie napisało konsekwencji to co będzie????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ew. napisał:
Skąd "Chłopi" się niby na maturze wzięli?
Przyszli z wioski:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mówicie nie martwic sie bedzie dobrze ale jak ma byc dobrze skoro zle zrealizowałem temat wypracowania a z czytania moge miec max 5-6 pkt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jeszcze ją muszę dokończyć. A obecnie nie widzę na to czasu powiedzmy że teraz te 3 dni, w piątek jeszcze rozszerzenie, w sobotę wesele u brata, później niemiec w poniedziałek w środę niemiec w piątek gegra i za chwilę polski i jeszcze się tego trzeba mniej więcej nauczyć nie mogę z mojej poradności
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zenek napisał:
ok tylko jak się nie napisało konsekwencji to co będzie????
Nie będziesz miał tych punktów, które są przyznawane za to.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anjia napisał:
Przyszli z wioski:D
Bo jak czytam na tych stronach co tam niby było to się zastanawiam czy tą samą maturę miałam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Arkusz maturalny: http://adf.ly/190455/matura2011
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak myślicie czy piszac ze matka zenka nie miała nic przeciwko justynie bo sama w młodosci wybaczała zdrady ze nastepuje powielanie błedów poprzedniego pokolenia ze elzbieta zostawia dziecko ze justyna zachodzi w ciaze bez slubu ze zenek zdradza a elzbieta wybaczxa zdrady jak matka zenka i to ze elzbieta była goowa mimo złosci na justyne ze burzy jej szczescie rodzinne gotowa jest zostawic zenona da mi jakies pkt za wypracowanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja coś tam napisałam o granicy psychologicznej-ocena czlowieka na podstawie czynow-JUSTYNA o kompozycji klamrowej, a wy co ściemnialiście? A co pisaliście o tych konsekwencjach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeciez masz mozliwosc wyjscia do toalety podczas egzaminu... wracasz i dalej piszesz.. taka mozliwosc jest i dyrektorka u nas o tym mowila... co zrobilas?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marek napisał:
Jak myślicie czy piszac ze matka zenka nie miała nic przeciwko justynie bo sama w młodosci wybaczała zdrady ze nastepuje powielanie błedów poprzedniego pokolenia ze elzbieta zostawia dziecko ze justyna zachodzi w ciaze bez slubu ze zenek zdradza a elzbieta wybaczxa zdrady jak matka zenka i to ze elzbieta była goowa mimo złosci na justyne ze burzy jej szczescie rodzinne gotowa jest zostawic zenona da mi jakies pkt za wypracowanie
Myślę że coś tam dostaniesz , tylko ze Żancia nie zdradzala męze tylko na odwrot i to bedzie blad rzeczowy:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak myślicie czy piszac ze matka zenka nie miała nic przeciwko justynie bo sama w młodosci wybaczała zdrady ze nastepuje powielanie błedów poprzedniego pokolenia ze elzbieta zostawia dziecko ze justyna zachodzi w ciaze bez slubu ze zenek zdradza a elzbieta wybaczxa zdrady jak matka zenka i to ze elzbieta była goowa mimo złosci na justyne ze burzy jej szczescie rodzinne gotowa jest zostawic zenona da mi jakies pkt za wypracowanie ODPISZE KTOŚ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co pisaliście o konsekwencjach zwiazku zenone i justyny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o ktos przemówił dziękuję ale myślicie ze starczy to co napisałem by dostac z 10 pkt bo tyle na oko mi potrzeba ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.gk24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110503/EGZAMINY03/645671795
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisałem ze justynie sie poprzewracało w głowie czego następstwem było to ze oblała zenona kwasem i to ze elzbieta wyjechała zostawiajac swojego syna pod opieka babci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...